Noclegi w Zawoi

Zawoja - baza noclegowa, portal internetowy

NoclegiwZawoi.pl
powrót

Szafy z drewna Zawoja

Szafa z drewna litego - Wymiary: Szerokość 165cm Głębokość 62cm Wysokość 195cm Meble z kolekcji rustykalnej nawiązują swym stylem do wiejskiego klimatu wybrzeża Prowansji. Wyposażone są w postarzane, uchwyty oraz zawiasy. Dzięki nim mebel wygląda jakby miał co najmniej sto lat. Kolekcję tą cechują również finezyjne frezowania frontów szuflad, blatów oraz ścinane filunki w drzwiach. Meble są niezwykle stylowe, rustykalne, perfekcyjnie wykonane w każdym szczególe. Solidny i piękny drewniany mebel zawsze pomaga stworzyć niezwykły klimat w każdym pomieszczeniu w którym się znajdzie. Komody, kredensy, szafy czy witryny doskonale prezentują się w salonie, jadalni, kuchni czy sypialni. Polecamy kolor biały transparentny, biały przecierany , oraz woski: orzech, miodowy i czekoladowy.

szafa z drewna litego

Producent szaf z drewna

Szafa z litego drewna sosnowego to produkt który kupuje się raz na wiele długich lat. Spraw aby była ona wyjątkowa i idealnie spełniała twoje potrzeby. U nas kupisz swoją wymarzoną szafę kompaktową jedno-drzwiową, klasyczną dwu-drzwiową ale i większą trzy-drzwiową. Masz większe potrzeby? Wykonamy dla Ciebie również każdą inną, większą szafę, nawet łączoną z kilku modułów, w efekcie możesz otrzymać nawet szafę dziesięcio-drzwiową.  Możesz modyfikować ilość i układ półek, drążków na wieszaki. Dokładając do tego różne style i kolorystykę możesz otrzymać produkt skrojony na Twoją miarę. 

Chcesz zmodyfikować wymiary? Zapytać o kolor? Masz własną wizję Twojej wymarzonej szafy? Napisz do nas, na pewno razem stworzymy dla Ciebie coś wyjątkowego.

 

  • Siedziba firmy: Stryszawa 87 C, 34-205 Stryszawa
  • email: biuro@komodka.com
  • tel. 506 365 227


Stylowe meble Zawoja

komoda.com

zobaczKredensy z drewna Juszczyn

meble-z-drewna.pl

zobaczKredensy z drewna Zawoja

rusticalwood.com

zobaczMeble z drewna małopolska

pacyga.pl

zobacz