Noclegi w Zawoi

Zawoja - baza noclegowa, portal internetowy

NoclegiwZawoi.pl
powrót

Szafka

Dębowa szafka rtv do salonu - Modny i zarazem designerski mebel do salonu wykonaniu premium. Korpus mebla wraz z nóżkami jest z naturalnego drewna dębowego, natomiast front szafek lakierowany na kolor szary grafit 7011. OPIS: wysokość: 60 cm (20 cm nóżki + 40 cm szafka) długość: 200 cm głębokość: 40 cm materiał: fronty szafek i szuflad mebla-lakierowany MDF na połysk lub mat, korpus- obudowa mebla i nóżki: drewno dębowe olejowane.

dębowa szafka rtv do salonudębowa szafka rtv

Meble z drewna zalety 

Wyposażenie naszej przestrzeni życiowej w drewniane meble ma wiele praktycznych i stylowych korzyści. Drewno jest rzadko bite, jeśli chodzi o wszechstronną wytrzymałość i wygląd. Jest to praktyczny wybór zarówno dla nowoczesnych, jak i tradycyjnych wzorów. Ponadto można go tworzyć w unikalne wzory z możliwością grawerowania, zginania i rzeźbienia.

 

Trwałość mebli z drewna 

Meble drewniane mają zdolność do długotrwałej trwałości i są wykonane z twardego drewna lub miękkiego drewna. Drewno twarde jest najdroższe i obejmuje mahoń, drzewo różane, teak, wiśnia i dąb. Ten rodzaj drewna ma bogate, ciemne wykończenie i może przetrwać pokolenia. Drewno iglaste może obejmować cedr i sosnę, które są bardziej podatne na znakowanie i zadrapania. Ale może to dodać dodatkową warstwę charakteru do mebli. Drewno iglaste ma jaśniejszy kolor, ale może przybrać ciemniejszy odcień, jeśli zostanie wystawione na działanie promieni słonecznych.

Meble z drewna łatwe w utrzymaniu

Drewno to materiał stosunkowo łatwy w pielęgnacji. Regularne odsysanie zapewni utrzymanie mebli w czystości. Naturalny lakier woskowy to praktyczny wybór, aby utrzymać przedmioty z polerowanym wykończeniem. Meble nieobrobione lub nieobrobione nie powinny być czyszczone wodą. Drewno jest bardzo chłonne, a częste moczenie mebli może powodować długotrwałe uszkodzenia.

Wielka wszechstronność mebli z drewna 

Drewno jest materiałem o wszechstronnym zastosowaniu i z łatwością uzupełnia rustykalny, nowoczesny lub tradycyjny dom. Dodanie kilku mebli z drewna wiśniowego do jadalni to świetny sposób na stworzenie tradycyjnego wyglądu, podczas gdy sosna jest przydatna w stylu inspirowanym rustykalnym, a jesion jest preferowany w nowoczesnej kuchni. Możliwe jest również mieszanie i łączenie kilku rodzajów drewna, aby stworzyć naprawdę eklektyczny pokój.

Idealne na zewnątrz meble z drewna

Drewno o swojej naturalnej sile i pięknie jest ulubionym wyborem mebli ogrodowych. Chociaż istnieje wiele innych opcji, takich jak rattan, metal i plastik, drewniane meble są najbardziej uderzające i stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Ten rodzaj mebli ogrodowych wymaga tylko okazjonalnego leczenia, aby utrzymać swój dobry wygląd przez długi czas.

WOODENA DESIGN

  • Adres: Białka 752, 34-220 Maków Podhalański
  • NIP 6482501381, REGON: 361920666
  • tel. +48  509 035 391
  • email: woodenadesign@gmail.com


Kredens

drewniany

zobaczSkrzynka

z drewna

zobaczBiuro

meble

zobaczSanki z drewna Zawoja

sanki

zobacz