Noclegi w Zawoi

Zawoja - baza noclegowa, portal internetowy

NoclegiwZawoi.pl
powrót

Produkcja designerskich mebli

Woodena Design producent takich mebli jak: biurko dębowe, designerskie komody , regały loftowe na zamówienie  oraz wiele innych designerskich mebli produkowanych oczywiście w Polsce. 

regały loftowe na zamówinie

Od największej kolekcji godnej biblioteki po garść ulubionych tytułów, wyeksponuj swoje książki w dobrym stylu dzięki loftowym regałom z naszej kolekcji. Modułowy regał można dostosować do własnych potrzeb, z półkami umieszczonymi na różnych wysokościach lub dopasowanych poziomach, według własnego uznania. Połącz swoje książki na wysokość i wzdłuż, aby uzyskać efekt wizualny i połącz je z uderzającą rzeźbą lub wazonem, aby uzyskać przyciągającą wzrok funkcję. Połącz z dopasowaną szafką RTV i systemem ściennym, aby uzyskać skoordynowaną przestrzeń życiową lub kontrastuj style i kolory mebli, aby uzyskać wyróżniający się styl. Nasze regały można łączyć, aby stworzyć tyle miejsca, ile potrzebujesz. 

Meble w estetyce industrialnej to jeden z koników marki Woodenadesign. W szczególności chcielibyśmy zarekomendować nasze biurka industrialne. Wykonane z naturalnego drewna, oraz najwyższej jakości stali meble idealnie wpasują się swoją estetyką zwłaszcza w atmosferę przestrzeni loftowych. Nowoczesne, praktyczne biurka industrialne zapewnią doskonałe warunki do pracy, ale też podkreślą surowy, przemysłowy charakter całej aranżacji wnętrz. Biurka loftowe z naszej kolekcji to idealne połączenie drewna i metalu. Biurka loftowe - Miejsca do pracy potrafią być bardzo nudne. Rozważ nasze industrialne biurka loftowe jako ciekawy dodatek do Twojego domowego biura. Są bardzo mocne i trwałe i idealnie pasują do każdej przestrzeni roboczej.

Nasze designerskie komody premium są dostępne w różnych rozmiarach, od modnego stolika nocnego po nowoczesny wysoki kredens. Wyposaż swoją sypialnię w szafkę nocną, aby uzyskać klasyczny, elegancki wygląd lub wzbogac swój salon o stylową komodę. Nasze meble nowoczesne dopasowują się do każdego pomieszczenia, ponieważ mogą być wykonane na zamówienie zgodnie z Twoimi życzeniami. Oprócz szerokiej gamy różnorodnych modeli, same komody mogą być również dodatkowo spersonalizowane. Wybierz rozmiar i kolor i połącz to z kompatybilnymi nogawkami. Na niektórych meblach uchwyty mogą być również dobrane na zamówienie z naszego asortymentu.

WOODENA DESIGN

  • Adres: Białka 752, 34-220 Maków Podhalański
  • NIP 6482501381
  • tel. +48  509 035 391
  • email: woodenadesign@gmail.com

godziny pracy:
poniedziałek - piątek:  8:00 - 17:00
sobota:  9:00 -12:00 (biuro)Stylowe meble Zawoja

komoda.com

zobaczKredensy z drewna Juszczyn

meble-z-drewna.pl

zobaczKredensy z drewna Zawoja

rusticalwood.com

zobaczMeble z drewna małopolska

pacyga.pl

zobacz