Noclegi w Zawoi

Zawoja - baza noclegowa, portal internetowy

NoclegiwZawoi.pl
powrót

Producent krzeseł drewnianych

Producent krzeseł drewnianych, krzesła z drewna od Kraina Mebli Drewnianych.  Krzesła z litego drewna, solidne, wytrzymałe i posiadające naturalny wygląd. Krzesła drewniane produkowane przez firmę Kraina Mebli Drewnianych to szeroka oferta od prostych po stylowe. Krzesła z drewna wykonują wg.  autorskich wzorów lub wg. projektu oraz koloru Klienta. Wszystkie krzesła wykonane są z litego drewna oraz woskowane lub lakierowane. Krzesła z drewna od Kraina Mebli Drewnianych to produkty wysokiej jakości, o wyjątkowym wyglądzie, idealnie pasują do stylowych jak również nowoczesnych pomieszczeń. Firma Kraina Mebli Drewnianych Piotr Guzik zajmuje się produkcją krzeseł do domów, hotelów, restauracji, kawiarni, biur. Krzesła wykonują po dokonaniu zamówienia przez Klienta, dzięki czemu mają możliwosc zmiany ich kolorów. Oferta krzesła z drewna na zamówienie.  Jako producent mebli z drewna oraz krzeseł z drewna mają mozliwość wykonania krzeseł z drewna na zamówienie wg. projektu Klienta. Lub wg.  wzorów ze zmianionymi kolorami i rozmiarami krzesła. 

krzesła z drewnakrzesło z drewnakrzesła drewniane

  • tel. 730 521 118
  • tel. 730 521 119
  • email: biuro@krainameblidrewnianych.pl

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z OFERTY PRODUCENTA MEBLI KMD?

Wraz z wieloletnimi procesamitechnologicznymi zawsze w parze szła natura. Nasze wyroby zostały zainspirowane formami występującymi w przyrodzie. Dlatego do produkcji mebli wykorzystujemy drewno lite mające niepowtarzalny urok oraz nadające wnętrzom niepowtarzalną atmosferę. Nasza wykwalifikowana kadra dokłada wszelkich starań, aby najwyższej klasy drewno zostało odpowiednio składowane i starannie sortowane zanim trafi do obróbki. Wyselekcjonowanie drewna następuje już u samych podstaw produkcji. A w dalszych fazach technologicznych podlega stałej kontroli i weryfikacji. Gwarantuje to najwyższą jakość wyrobu.

Elegancja, dbałość o szczegóły…

Naturalne, surowe kształty oraz ciepło i subtelność drewna sprawiają, że wnętrze zyskuje nietuzinkowy klimat. Tworzymy meble o wielu formach i kształtach, tak aby zachwycały zarówno wielbicieli klasycznej elegancji, jak i miłośników oryginalnych rozwiązań. Nasze meble doskonale wpasowują się w design każdego mieszkania i pozwolą im odzyskać świeżość i wydobyć ze ścian dotąd ukryte piękno

Solidność tworzenia…

Wieloletnie lata produkcji zawsze  popierane  były dążeniem do czegoś lepszego, a główną dewizą było podnoszenie jakości i solidności naszych produktów oraz usług. Ciągłe wypracowywanie doświadczenia oraz nieustanna koordynacja naszego zaplecza technicznego pozwoliła nam na dojście do pełnej satysfakcji klienta, co od początku stanowiło podstawę naszego działania.

 

Perfekcyjny design…

Nie poprzestając na typowych rozwiązaniach, nie bojąc się podejmowania nowych wyzwań, rozpoczęliśmy produkcję nietypowych konstrukcji o wielorakiej zabudowie. Zajęliśmy się kompleksowym wyposażeniem kuchni, jadalni, restauracji, karczm, pensjonatów oraz hoteli. Nie poprzestając w rozpowszechnianiu rodzinnej tradycji dopracowaliśmy, pełną, bogatą ofertę bardzo dobrej jakości mebli z drewna naturalnego. Jesteśmy w stanie wykonać meble niemal do każdego wnętrza z użyciem różnych stylów, oraz sposobów wykończenia. Oferujemy wszystkim klientom, zarówno prywatnym jak i dużym sieciom hotelowym profesjonalne pomiary kuchni, jadalni itp. oraz rzeczywisty projekt finalny.

 

Elegancja wykończenia…

Meble dostępne w naszych salonach charakteryzują się przystępnymi dla każdego klienta cenami, ale również szerokimi gamami kolorystycznymi, oraz okuciowymi. Specjalistyczne lakiery ekologiczne dostępne w naszym wzorniku podkreślają oraz wydobywają naturalne piękno, ale przede wszystkim chronią drewno przed szkodliwym działaniem wody, promieniami słońca i zabrudzeniami, nadając im jedwabiście gładką powierzchnię, a jednocześnie podkreślając naturalną strukturę słojów. Wszystkie meble lakierowane są natryskowo, trzykrotną warstwą lakierów. W naszej szerokiej ofercie mebli dostępne są również meble woskowane oraz strukturyzowane. Woskowanie mebli to najbardziej ekologiczny sposób zabezpieczenia drewna. Wosk ten tworzony jest na bazie naturalnych składników, takich jak wosk pszczeli. Samo woskowanie mebli to sposób na ich konserwację i pielęgnację, a także nadanie powierzchniom wyjątkowego, wręcz szlachetnego charakteru. Takie meble w efekcie do złudzenia przypominają meble kolonialne, te produkowane ponad sto lat temu. Zabieg ten nie tylko nadaje charakteru tym meblom ale także pięknej i przyjemnej woni unoszącej się z mebli.Kredens

drewniany

zobaczSkrzynka

z drewna

zobaczBiuro

meble

zobaczSanki z drewna Zawoja

sanki

zobacz