Noclegi w Zawoi

Zawoja - baza noclegowa, portal internetowy

NoclegiwZawoi.pl
powrót

KOLEJNI MISTRZOWIE JU JITSU w Zawoi

 

KOLEJNI MISTRZOWIE W SZKOLE DAIROKKAN JU JITSU

 

Szkoła walki Dairokkan Ju Jitsu jest "produktem" polskim opartym na bardzo ciekawej japońskiej myśli technicznej. Szkoła została założona 1995 roku przez mistrza Ju Jitsu  / 6 Dan PZJJ / Zbigniewa Wieczorka, który od najmłodszych lat pasjonował się sztukami walki, filozofią oraz kulturą Dalekiego Wschodu, w szczególności Japonii.

Instruktor Zbigniew Wieczorek praktykuje Ju Jitsu od 30 lat i jest prekursorem tej sztuki walki w naszym regionie.

W poniedziałek 6 czerwca 2016 roku w Hali Widowiskowo Sportowej w Zawoi Centrum odbyły się kolejne egzaminy na stopnie mistrzowskie w szkole Dairokkan Ju Jitsu.

Tym razem 2 adeptów szczęśliwie zaliczyło egzamin :

Tomasz Bachorczyk / stoi od lewej / - instruktor technik interwencji w BOR / Biuro Ochrony Rządu /, w naszej szkole trenuje od 1998 roku z przerwami krótszymi i dłuższymi, podczas których trenował Karate / Seido, Oyama / - zwyciężając w wielu turniejach. Od kilku lat powrócił do treningów w szkole Dairokkan, uczestnicząc w wielu intensywnych stażach.

Jakub Jordanek / stoi od prawej / - uczeń LO w Suchej Besk., mieszkaniec Zawoi, od 13 lat trenuje w szkole Dairokkan Ju Jitsu pod okiem instruktora Zbigniewa Wieczorka.

Obecnie 7 osób, posiada stopnie mistrzowskie w szkole Dairokkan Ju Jitsu, a wśród nich 3 adeptów posiada kwalifikacje instruktora.

Zapraszam do odwiedzin naszej strony internetowej: www.dairokkan-ryu.pl, a także na treningi w Zawoi Centrum.

 

Instruktor Ju Jitsu

Zbigniew Wieczorek  Leżaki do Hoteli i Pensjonatów w Zawoi

leżaki drewniane

zobaczNoclegi w Zawoi

dom wczasowy Zawoja

zobaczPłyty betonowe

płyty betonowe

zobaczPudełka z drewna

drewniane pudełka z Zawoi

zobacz