Noclegi w Zawoi

Zawoja - baza noclegowa, portal internetowy

NoclegiwZawoi.pl
powrót

Firma EDAR

Firma EDAR producent mebli z drewna  produkuje swoje meble z kilku gatunków drewna litego. Produkują meble z naszych rodzimych gatunków drewna. I są to  drewno bukowe, także buka twardzielowego dębowe oraz jesionowe. Firma EDAR oferujemy także ekologiczne meble do sypialni z wyjątkowego drewna jakim jest alpejska limba.

producent mebli z drewna

Meble z drewna egzotycznego

Z gatunków egzotycznych wybraliśmy dla Państwa

  • orzech amerykański
  • iroko
  • teak

Każdy z wyżej wymienionych gatunków drewna, posiada swoją charakterystyczną linię słoi, które mają wpływ na wygląd zakupionych przez Państwa mebli.

Buk: Drewno bukowe jest twarde, ciężkie i zwarte. Charakteryzuje je duża wytrzymałość i łatwość przyjmowania barwników, choć równocześnie jest dość podatne na zmiany wilgotności otoczenia, co może powodować niewielkie kurczenie się i pęcznienie

Buk twardzielowy: Drewno pochodzące z wybranych fragmentów buka, czyli z wewnętrznej, ciemniej zabarwionej strefy. Meble wykonane z tego materiału mają bardzo ciekawy rysunek słoi, a ich kolor jest czerwony lub czerwono-brązowy

Dąb: Drewno dębowe jest twarde, ciężkie, odporne na ścieranie i warunki atmosferyczne. Ma dobre parametry wytrzymałościowe, a zanurzone w wodzie nic nie traci ze swojej trwałości. Co więcej, jest mało podatne na skręcanie, niemalże nie „pracuje”, tzn. nie rozszerza się i nie kurczy

Orzech amerykański: To piękne drewno o ciepłym ciemno brązowym kolorze, to wybór dla najbardziej wymagających klientów. Drewno orzecha amerykańskiego, ze względu na swoje dekoracyjne usłojenie, oraz szlachetną ciemną barwę, jest drewnem coraz częściej wykorzystywanym do produkcji najbardziej ekskluzywnych mebli.

Drewno Iroko pochodzi z lasów tropikalnych Afryki. Jest drewnem ciężkim, twardym, ciężkim do obróbki, tłustym, dzięki temu odpornym na wilgoć. Jedną z cenionych właściwości drewna iroko jest jego odporność na warunki zewnętrzne. Iroko jest drewnem o złocistym kolorze, który ciemnieje pod wpływem działania czynników atmosferycznych, charakterystyczne dla tego drewna są ciemne brązowe pręgi.

EDAR - producent mebli drewnianych, producent mebli dębowych oraz bukowych.

Produkujemy wiele modeli mebli z drewna z kilku gatunków litego drewna dla domu i ogrodu. Nasze meble wykonujemy na zamówienie są to meble z drewna litego w całości. Oprócz tych dwóch głównych gatunków drewna jakim jest drewno bukowe i dębowe, na stałe w naszej rozwijającej się produkcji wprowadziliśmy różne, inne wyjątkowe gatunki drewna litego. Do wyboru wiele gatunków drewna litego: dąb, buk, jesion, limba, orzech, iroko, teak. Przykładamy ogromną wagę do jakości produkowanych przez nas mebli. Meble drewniane, które wykonujemy samodzielnie, tworzone są z drewna doskonałej jakości, z dbałością o każdy szczegół. Dbamy zarówno o właściwy surowiec i odpowiednią technikę wykonania oraz solidność wyrobu, jak również o wykończenie mebli, które zagwarantuje ich długowieczność.

Istnieje możliwość wykonania mebli w dowolnych rozmiarach, kolorach itp.

 Sypialnia meble dębowe

EDAR

zobaczmeble

przemysłowe

zobaczŁóżka

sosnowe

zobaczPRZEWODNIK

PO ŁÓŻKACH DLA DZIECI

zobacz