Noclegi w Zawoi

Zawoja - baza noclegowa, portal internetowy

NoclegiwZawoi.pl
powrót

Donice betonowe

DUŻE DONICE BETONOWE Producent donic betonowych Zajmujemy się produkcją donic betonowych. Nasze donice betonowe wykonujemy w naszej fabryce donic betonowych. W ofercie posiadamy: donice z betonu architektonicznego, doniczki z betonu architektonicznego, donice betonowe,, doniczki do ogrodu i na taras, donice do ogrodu i na taras, duże donice ogrodowe, duże doniczki ogrodowe, donice z ociepleniem. Nasze donice betonowe to wysoka jakość wykonania oraz duże możliwości produkcyjne. Nasze donice betonowe wykonujemy wg. naszych wzorów lub wg. projektu Klienta. donice betonowe z betonu architektonicznego

donice betonowe

Donica z betonu architektonicznego świetnie sprawdzi się w nowoczesnej aranżacji, podkreśli urok roślin, traw i krzewów. Dzięki kubistycznym kształtom łatwo uzyskamy nowoczesny, monochromatyczny i niepowtarzalny efekt.

Donice są mrozoodporne. Dla zwiększenia wytrzymałości donic stosujemy podwójne zbrojenie. Grubość ścianki, w zależności od wzoru, wynosi ok. 5,5 - 6 cm. Donice posiadają ocieplone 2 cm warstwą styroduru dno i ścianki. Pozostawione na zewnątrz rośliny nie przemarzną w okresie zimowym.
Donice nie wymagają dodatkowej osłonki, rośliny można sadzić bezpośrednio w ziemi, stosując na dnie warstwę drenażu z ogrodowego keramzytu. 
Donice przeznaczone do wewnątrz posiadają hydroizolację, dlatego można stosować je bez konieczności używania podstawki.

donice betonowe

CONTRACTORS Borowy Wojciech płyty betonowe, donice betonowe Białka 202, 34-220 Maków Podhalański NIP: 552-143-96-81 REGON 121126279 Firma została wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG) biuro@contractors.pl biuro 800 - 1600 +48 696 880 613 +48 530 729 995 dział techniczny +48 608 790 696.Kredens

drewniany

zobaczSkrzynka

z drewna

zobaczBiuro

meble

zobaczSanki z drewna Zawoja

sanki

zobacz