Noclegi w Zawoi

Zawoja - baza noclegowa, portal internetowy

NoclegiwZawoi.pl
powrót

Biuro

Meble z drewna do biura lub do home office . Drewniane meble do gabinetu rodzą się z pasji i doświadczenia Produkujemy meble drewniane do gabinetu, by stworzyć miejsce wygodne do pracy, pomagające w skupieniu i koncentracji. Gabinetowe meble drewniane są bowiem zarówno eleganckie, jak i funkcjonalne, wprowadzają do wnętrza wyjątkową, przytulną atmosferę pełną ciepła i subtelności. Jednocześnie drewniane meble do gabinetu to rozwiązanie solidne, masywne, dające poczucie stabilności, wygodne w użytkowaniu i po prostu bardzo praktyczne. Drewniane meble do gabinetu to wiele możliwości aranżacyjnych Tworzenie mebli drewnianych gabinetowych to coś, na czym znamy się naprawdę dobrze. Jako producent tego rodzaju mebli, proponujemy wykonanie pomiaru, projektu i stworzenie mebli do gabinetu według indywidualnych potrzeb. Wszystkie produkowane przez nas meble, to wiele możliwości aranżacyjnych, idealnych dla każdego wnętrza. Meble gabinetowe na wymiar – komfort i precyzja Meble do gabinetu tworzone na wymiar to rozwiązanie wyjątkowo praktyczne. Nawet mała i pozornie nieustawna pracownia może stać się funkcjonalnym i wygodnym wnętrzem, zapewniającym nie tylko komfort pracy, ale także możliwość swobodnego pomieszczenia wielu niezbędnych nam rzeczy. Jako producent drewnianych mebli do gabinetu dostarczamy rozwiązań, które zmienią Państwa miejsce pracy w wyjątkowy gabinet. Stosujemy selekcjonowane materiały, wysokiej jakości okucia meblowe, mamy pokoleniowe doświadczenie w produkcji mebli, chętnie służymy swoim doświadczeniem, by stworzyć meble gabinetowe osobiste , tworzące niepowtarzalną atmosferę.

home office

Pokój do pracy z wygodnym dużym biurkiem z drewna bukowego, to marzenie wielu osób. Potrzebujemy osobnego miejsca, w którym w spokoju będziemy mogli przemyśleć swoje plany, nauczyć się do egzaminu, rozpocząć twórcze projekty czy chociażby z rozmysłem rozplanować opłaty rachunków na przyszły miesiąc. Nie w każdym domu czy mieszkaniu możemy wydzielić oddzielny pokój do pracy.

Duże biuro domowe - meble z litego drewna

Każdy projekt mebli  wytwarzany jest na indywidualne zamówienie klienta pozwalając stworzyć własną kompozycję od projektu po dobór wybarwień, aż po szerokie możliwości wykończeń.

meble z drewna do biura

Meble gabinetowe zaprojektowane zgodnie z kolekcją mebli drewnianych Gallant. Ciekawe połączenie koloru bielonego drewna bukowego z ciemnymi elementami mebli w kolorze LA. Ozdobnie frezowane boki i blaty mebli oraz cokół wieńczący biblioteczkę nadają meblom stylu i klasy. Także fronty szuflad i drzwi posiadają stylowe frezowania.

  • EDAR Fidelus Edward
  • Producent Mebli
  • 34-210 Zembrzyce 87

KONTAKT

  • Gsm: +48 795 404 355
  • Gsm: +48 502 580 984
  • Tel/Fax: +48 33 874 63 98
  • biuro@edar.com.pl


Biurko

loftowe

zobaczMeble

biuro

zobaczStolik

WOODENA DESIGN

zobaczregał

sosnowy

zobacz